У давнину, людинабуладуже залежною відприроди та природнихявищ. Наприклад, відкількостіриби у водоймищахзалежавуспіхрибальства, відкількостізвіраулісах, залежавуспіхполювання, а відкількостірослин у лісах, залежавуспіхзбирання. А світ у виставі людей того часу ділився на три частини – небо, землю та підземне царство. І цей образ світунавітьпредставлявся в образіСвітового Древа, яке пов'язувалоці три світи. Стародавніслов'яни не ділили природу на живу та неживу. Все щооточувалоїх, булонаділенежиттям, чи то дерева, звірічикаміння.


