Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Презентація "Шляхи реалізації завдань Базового компоненту дошкільної освіти засобами музейної педагогіки"

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Працюючи вихователем, постійно перебуваю у творчому пошуку нових методів співпраці з дітьми. Декілька років тому мою увагу привернула музейна педагогіка як технологія навчання і виховання дітей дошкільного віку. Спробувала - вдалося. За 7 років роботи у даній царині маю певні напрацювання, які планую розвививати і надалі. Прагну поділитися досвідом.

Оскільки одним з ефектифних засобів передачі передового педагогічного досвіду на сучасному етапі є мультимедійні презентації, що дозволяють швидко здійснити обмін інвормацією між освітянською спільнотою, надсилаю презентацію на тему "Шляхи реалізації завдань Базового компоненту дошкільної освіти засобами музейної педагогіки".

Дякую за співпрацю.

Увага! Автор матеріалу забороняє відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом цього матеріалу з сайту «ВСЕОСВІТА» (тексти, фото, відео тощо). Дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.