Цю презентацію створювала для власних занять-знайомства з учнями 1-4 класів та для вихованців дошкільної групи. я дію за принципом краще дітям один раз показати, ніж 100 разів їм розповідати. Презентація - чудовий варіант для самопрезентації себе та своєї діяльності























