Сьогодні ставлення до атомних електростанцій, м’яко кажучи, неоднозначне. З одного боку, енергія атома відносно дешева, та й шкідливих викидів за АЕС помічено не було. Разом з тим історія знає кілька трагічних випадків, коли «мирний атом» поводився дуже і дуже войовничо. Як би там не було, а від атомної енергії найближчим часом точно ніхто не відмовиться.





















