Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Ефективність навчального процесу. «Живі» уроки
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Презентація "Правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів.Небезпека самостійного маркування вибухонебезпечного предмета у безпосередньої близькості від нього. Взаємодія з рятувальними службами"

pptx

Основи здоров'я

Для кого: 7 Клас

06.10.2022

521

8

0

Вміст матеріалу: показано 4 з 13 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Розроблений матеріал відповідає темі уроку: Правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Небезпека самостійного маркування вибухонебезпечного предмета у безпосередньої близькості від нього. Взаємодія з рятувальними службами. Зміст презентації відповідає оновленій «Програма для загальноосвітніх навчальних закладів. Основи здоров’я. 6-9 класи», затверджено та надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (наказ Міністерства освіти і науки України від 03 серпня 2022 року № 698).

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.