Первоцвіти навколо гімназії
¨Гімназія імені родини Луговських цілорічно в облозі квітів. Найбільше ми радіємо весняним квітам, бо бачимо, як вони сходять, розпускаються, буйно цвітуть. ¨І щоб бачити цей процес, ми насадили на всіх клумбах багато первоцвітів. Це підсніжники, крокуси, гіацинти, барвінок, примули, нарциси, стокротки, фіалки, тюльпани. Сподобалась наша гімназія і екзотичним японкам – керії і камелії, які ростуть у затишку між блоками і тішать нас своїм раннім жовтим і рожевим цвітом. Навіть першачки знають, що квіти для краси і їх ніхто, навіть у думці, не намагався зірвати. На перервах, чи після уроків, наші гімназисти виходять помилуватись ніжною красою первоцвітів. ¨А потім розцвітуть іриси, маки, піони, троянди, гортензії,юки, чорнобривці, хризантеми…





























