Із попередніх класів вам відомо, що тіла живої природи називаються організмами. Скрізь нас оточують організми. Рослини, тварини, гриби, бактерії – все це організми. Людина також – організм, частина природи. Організми відрізняються один від одного. Одні з них бігають, літають, плавають, а інші ведуть малорухомий спосіб життя.
Організми дуже різноманітні за розмірами, формою, забарвленням, та багатьма іншими ознаками. Деякі організми живуть у лісі, а деякі на луці, у степу, ще інші - біля водойми, а то й у самій воді.
Але всі організми мають і спільні властивості. Усі дихають, живляться, ростуть, розмножуються, відмирають. За цими ознаками організми відрізняються від тіл неживої природи. На уроці ми більше дізнаємося про властивості організмів та їхню будову.



































