Життя – нелегка річ. Особливо це стосується людини, яка вболіває за долі інших. А письменники, як відомо, є такими. Дуже часто їхнє життя – це суцільні труднощі. Складною виявилася і доля американського митця О. Генрі. Але він мужньо боровся із негараздами. О. Генрі любив повторювати: Життя – не трагедія і не комедія. У ньому поєднуються і комічне, і трагічне одночасно… Можливо, саме тому, читаючи твори письменника, людство ось уже століття весело сміється і невтішно плаче одночасно.















