Холод — це те, з чимнайскладнішевпоратися. Найнеприємніше і неконтрольованепогоднеявище. Адже, якщо у спеку ми можемопідтримуватисвійводний баланс і відчувати себе досить добре, то в холодну пору погода сама диктує правила нашомуорганізму, якізмінити ми не спроможні.

















