Ми всі любимо відпочивати в лісі і ми повинні пам'ятати що в лісі ми не господарі, а лише гості. Наша задача навчити дітей з повагою і турботою відноситись до живої природи лісу. Пояснити дітям що ліс це домівка для тварин, птахів, комах, дерев і кущів. Дорослі завжди повинні бути прикладом для дітей :не смітити, не ламати, не шкодити тваринам і птахам, не збирати отруйні гриби і ягоди.











