Виховувати любов до тварин змалку, щоб уникнути проблем в майбутньому. Беручи в дім будь-яку живу істоту, ми беремо на себе велику відповідальність. Адже тварини беззахисні перед людиною, тому їх не можна зраджувати та кривдити. Коли тварина стає зайвою чи незручною, її просто залишають на вулиці. Викидають, як стару річ, забуваючи, що це жива істота, яка вірить, любить і чекає. І так безпритульні тварини множаться. Їхні очі наповнені страхом і болем. Їхні життя — це суцільна боротьба за їжу, воду і тепло. Це не їхня провина. Це наша безвідповідальність. Ми, люди, створили цю проблему. І тільки ми можемо її вирішити.


















