Презентація створена з метою нагадати учням про необхідність промовляти слова подяки не лише один раз на рік. Ми чудово розуміємо значення гарних манер, їх необхідність у повсякденному житті, але найчастіше ми висловлюємо подяку ніби мимохідь, не замислюючись про її значення. Адже нам є за що дякувати щодня і багатьом людям.



























