Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Платна розробка

Презентація "Козацькі забави "Як козаки"

pptx

Біографія

Для кого: 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, Дорослі

06.10.2022

211

0

0

Вміст матеріалу: показано 5 з 20 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

У минулому українського народу було таке неповторне і легендарне явище, як Запорізька Січ. Це про неї Гоголь писав: «Так ось вона, Січ! Ось те гніздо, звідки вилітають усі ті горді й дужі, як леви. Ось звідки розливається воля й козацтво на всю країну!» Козацтво не було випадковістю на нашій землі…Прибуваючи до безмежного степу, козаки селилися понад Дніпром та Південним Бугом. Особливо їх приваблювало Дніпро священна і заповітна ріка, оспівана в думах та переказах. Козаки називали Дніпро своїм «братом».

Козаки кожного куреня за загальним сигналом вставали до схід сонця та йшли на річку купатися, незважаючи на пору року. Потім сніданок, молитва, господарські справи, а далі - військовий вишкіл та фізичні випробування.

Кожен учасник сьогоднішніх змагань виборюватиме право називатися …

Як ти гадаєш, ким ?

Звичайно, козаком!

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.