Школа, як і людина, має свою історію, а головне те, що вона має свою душу. А її душа – це учнівський та педагогічний колективи, такі різноманітні, різнобарвні і надзвичайно творчі.
60 років! Чи багато це? Мабуть немало. 60 років – ювілей нашої школи. Як перлина до перлини на вишуканому намисті, так рік за роком нанизані на срібну нитку життя будні нашої школи. Скільки дитячих очей бачили її віконця, скільки дитячих голосочків чули її стіни... Вона як добра матінка - голубка збирала щороку під своє тепле крило своїх пташенят – вихованців . Навчала, любила, виховувала, благословляла в далекі світи. 60 років минуло з дня заснування школи: низенько освітлювані кімнати перетворились на світлі та просторі класи, довгі дерев’яні лави та столи замінили сучасні шкільні меблі, одну книгу на весь клас - перемінили ілюстровані підручники, сучасні технічні засоби, комп’ютери.
Спільні зусилля, пошуки і реформи, спрямовані на те, щоб ми на шляху життєтворення розуміли одне одного, а діти були щасливими. Адже освіта – це і є життя.











