Чудовою альтернативою автомобілям, які забруднюють навколишнє середовище є велосипеди. Без сумніву, це самий екологічний, корисний і здоровий вид транспорту - і при цьому ще й найдешевший!
Цей вид транспорту не випускає шкідливих вихлопів, газів. Він абсолютно безпечний як для дітей, так і для дорослих. Велосипед легко і зручно використовувати як у сільській місцевості, так і в місті. Його можна застосовувати для активного відпочинку, як засіб пересування, для роботи, для заняття спортом. Ще багато років тому, коли автомобілі тільки завойовували споживчий ринок, на велосипеді на роботу їздили навіть солідні люди, на них розвозили кореспонденцію, а також здійснювали доставку їжі з ресторанів.
Сьогодні велосипед є просто незамінним для великих міст, де часто можна помітити автомобільні затори, в яких люди проводять по кілька годин. Інша річ - сів на двохколісного друга і за кілька хвилин, з вітерцем, дістався до пункту призначення, водночас безкоштовним фітнесом зайнявся і не спізнився на важливу зустріч. Хочу зауважити, що велосипед справляє благотворний вплив на підтримку фізичної форми свого власника. Під час їзди доводиться тримати рівновагу, що допомагає зміцнювати вестибулярний апарат, також зміцнюються м'язи на ногах, підкачується прес. Постава стає рівною. Для дівчат, що бажають підтримувати себе у формі, щоденна їзда на велосипеді – це саме те, що потрібно.
















