Цю презентацію можна використовувати на уроках ЯДС (Н.М.Бібік, Г.П.Бондарчук) у 1 класі. Вона яскрава,цікава,розрахована на 40 хвилин. В неї гарно поєднані всі етапи уроку: організаційний момент; хвилинка спостереження;екран настрою; робота за підручником; фізхвилинка;робота у зошиті; дидактична гра; підсумок уроку).Буду рада,якщо комусь стане у нагоді.

























