Мета нашого заняття:
- поглибити знання про землю на дослідах, переконатись у тому, що в землі є повітря, необхідне для існування рослин і тварин;
- підводити до розуміння єдності в природі, значення неживої природи як середовища живих істот;
- виховувати прагнення дотримуватися екологічно безпечної поведінки в природі.

























