Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Ефективність навчального процесу. «Живі» уроки
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Презентація до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

zip

Виховна робота

Для кого: 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 12 Клас, I курс, II курс, III курс, IV курс, V курс, VI курс, Дорослі, Змішаний

05.10.2022

647

30

0

Вміст матеріалу: показано 6 з 21 сторінок

zip
Європейський день боротьби з торгівлею людьми.zip
1,8 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Пропоную інтерактивну презентацію до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, яка складається з 20 слайдів.

Презентація розроблена у форматі PDF.

Презентація містить: інформацію про подію; тематичні фото; QR-коди та посилання на відео та корисні ресурси (слайди з позначкою курсора мають інтерактив); багато іншого.

Презентація буде НА КОРИСТЬ заступникам директорів з виховної роботи, методистам, класним керівникам, викладачам-предметникам та іншим педагогічним працівникам для проведення виховних годин або тематичних заходів, присвячених Європейському дню боротьби з торгівлею людьми

Запрошую до групи “На користь сучасному педагогу” https://www.facebook.com/groups/491081416164758 . Тут Ви знайдете багато цікавих та корисних матеріалів для роботи сучасного педагога.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.