У природі все взаємопов’язано. Зв’язки між явищами, коли одне з них викликає інші, називають причиново-наслідковими зв’язками. Без розуміння таких зав'язків з’ясувати реальну причину будь-якої проблеми і впоратися з нею досліднику/дослідниці так само важко, як прокласти стежку на замінованому полі без щупа та міношукача.

























