Справжнім феноменом суспільного розвитку ХІХ–ХХІ ст. стало швидке зростання міст. Нині щороку міське населення збільшується приблизно на 50 млн осіб. Тут люди живуть, навчаються, працюють, проводять дозвілля. Паралельно з принадами міського способу життя виникли й гострі проблеми, які фахівці називають «хворобами міста»: забруднення довкілля, шум і стреси, велике скупчення людей. Усе це — наслідки явища урбанізації.




