Матеріал допоможе поглибити знання учнів про дієслово, про написання м'якого знака в закінченнях дієслів; покращить вміння конструювати речення з дієслівними формами; розвиватиме логічне мислення, усне та писемне мовлення.
Бібліотека методичних матеріалів
Матеріал допоможе поглибити знання учнів про дієслово, про написання м'якого знака в закінченнях дієслів; покращить вміння конструювати речення з дієслівними формами; розвиватиме логічне мислення, усне та писемне мовлення.
Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.












Доступ до плеєра. Вбудувати плеєр:
Презентація "Часи дієслова. Теперішній час дієслів (змінювання за особами та числами). Правопис і вимова -ться, -шся в дієсловах (повторення)"
Презентація на тему: "Дієслово: значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль. Вимова і правопис –ться, -шся в кінці дієслів (повторення). Форми дієслова (загальне ознайомлення). "
Буклет до уроку "Теперішній час дієслів (змінювання за особами та числами). Правопис і вимова -ться, -шся в дієсловах (повторення)."
Теперішній час дієслів (змінювання за особами та числами). Правопис і вимова -ться, -шся в дієсловах (повторення)
Узагальнення й систематизація з теми «Лексикологія»

8009
Христус Валентина Володимирівна
Мовна стійкість. Мовна особистість. Дискусія про сучасні аспекти мовної стійкості. Правила написання есе за вимогами ЗНО.

1157
Олейніченко Тетяна Володимирівна
Дидактичні матеріали до розділу «Звуки і букви» 2 клас

13120
Туркулова Наталія Василівна
Розподільні диктанти до теми "Форми дієслова".

615
Горенко Микола Іванович