Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Презентація до уроку культури "Символізм у живописі"

pptx

Мистецтво

Для кого: 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, 12 Клас, I курс, II курс, III курс, IV курс, V курс, VI курс, Дорослі, Змішаний

04.12.2022

79

1

0

Вміст матеріалу:

pptx
9,8 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Символізм - це стиль і напрямок в образотворчому мистецтві, в якому художник використовує при написанні картини приховані послання, алегорії і навіть шифри з глибоким філософським чи містичним змістом. Таємничі знаки у творах втілюють зв'язок між реальним та потойбічним світами. Вони змушують глядача активно мислити, відмовитися від спрощеного сприйняття сюжету та знаходити справжню суть задуму автора. Символізм вплинув на світове мистецтво, став предтечею багатьох нових напрямів живопису ХХ століття.

Символісти шукали глибинний сенс у фантазії, мріях, свідомості, емоціях, там, де реалісти та натуралісти прагнули відтворити дійсність у її об'єктивності, їхні ідеї були зосереджені на передачі ідеального образу.

Нещодавно завантажили