Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Формування здоров’язбережувальної компетентності педагога: від депресивного стану до психічного здоров’я
»
Взяти участь Всі події

Презентація до Міжнародного дня перелітних птахів (Перелітні птахи України)

pptx

Біологія

Для кого: 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас, 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас

07.10.2022

163

21

0

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

8 жовтня проводиться Всесвітній день перелітних птахів.Проводять у другу суботу травня та жовтня за підтримки.Програми ООН з навколишнього середовища - UNEP.

Презентація згодиться при проведенні заході до Міжнародного дня перелітних птахів, в якій описані перелітні птахт України, їх опис, місце зимівлі.

Всесвітній день мігруючих птахів проходить під егідою Конвенції по мігруючих видах (КМВ) і Африкансько-Азіатського угоди по мігруючих птахах (АЕВА). Ці обидві міжнародні угоди є частиною Екологічної програми ООН (ЮНЕП). З 2018 року відзначення Всесвітнього дня мігруючих птахів мають організовуватися двічі на рік, у другу суботу травня та жовтня і, крім того, протягом року, коли мігруючі види птахів присутні у певній місцевості

Увага! Автор матеріалу забороняє відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом цього матеріалу з сайту «ВСЕОСВІТА» (тексти, фото, відео тощо). Дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.