19 вересня відзначається незвичне свято – день народження електронного «смайлика». У далекому 1982 році професор Скотт Фалман запропонував висловлювати настрій трьома символами: двокрапка, дефіс, закриваюча дужка :-). Згодом символ «усміхненого обличчя» став незамінним атрибутом електронного листування.

