Мета: провести бесіди з учнями про їхню поведінку під час весняних канікул; формувати життєву компетентність; виховувати вміння організувати своє дозвілля, самостійність, дисциплінованість; розвинути вміння і навички правильної поведінки під час весняних канікул.




















