Презентація присвячена Дню безпечного Інтернету (6 лютого). Вона ознайомлює учнів із правилами безпечної поведінки в мережі, вчить відповідально користуватися Інтернетом, захищати особисті дані та поважати інших онлайн. Мета — сформувати усвідомлене й безпечне цифрове середовище для кожного.






























