

Щорічно у третю суботу квітня в Україні відзначається День довкілля та день землі - Ця назва нагадує людям про особисту відповідальність за збереження та відновлення навколишнього середовища, що страждає від результатів життєдіяльності людини.
Пропоную анімовану презентацію "22 квітня День ДОВКІЛЛЯ та День ЗЕМЛІ" презентація містить вікторину











