Сьогодні відбулась
онлайн-конференція:
«
Освіта проти насильства: методи профілактики та алгоритми реагування
»
Взяти участь Всі події

Презентація з фізики на тему "Доцентрове прискорення. Кутова та лінійна швидкість, взаємозв’язок між ними.  Розв’язування задач"

Фізика

Для кого: 10 Клас

23.10.2021

120

11

0

Опис документу:

Презентація-шаблон на тему "Презентація з фізики на тему "Доцентрове прискорення. Кутова та лінійна швидкість, взаємозв’язок між ними. Розв’язування задач". Презентація складається з слайдів на повторення та пояснення нового матеріалу, та шаблонів коротких умов, в які є можливість вписувати дані величини, пояснюючи розв'язки задач.

Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Доцентрове прискорення. Кутова та лінійна швидкість, взаємозв’язок між ними. Розв’язування задач.
Слайд № 1

Доцентрове прискорення. Кутова та лінійна швидкість, взаємозв’язок між ними. Розв’язування задач.

Лінійна швидкість
Слайд № 2

Лінійна швидкість

Слайд № 3

Доцентрове прискорення – це прискорення, яке характеризує зміну швидкості лише за напрямком.
Слайд № 4

Доцентрове прискорення – це прискорення, яке характеризує зміну швидкості лише за напрямком.

Слайд № 5

Дано: СІ Розв’язання: Задача №1: Визначте довжину колової орбіти штучного супутника Землі, якщо він обертається на відстані 300 км від поверхні Зем...
Слайд № 6

Дано: СІ Розв’язання: Задача №1: Визначте довжину колової орбіти штучного супутника Землі, якщо він обертається на відстані 300 км від поверхні Землі. Вважайте, що радіус Землі дорівнює 6400 км.

Дано: СІ Розв’язання: Задача №2. На якій висоті над поверхнею Землі рухається супутник з періодом обертання 88 хвилин та швидкістю 7,8 км / с?
Слайд № 7

Дано: СІ Розв’язання: Задача №2. На якій висоті над поверхнею Землі рухається супутник з періодом обертання 88 хвилин та швидкістю 7,8 км / с?

Дано: СІ Розв’язання: Задача №3 . З якою швидкістю рухається Місяць по орбіті навколо Землі? Уважайте, що період обертання Місяця дорівнює 27 добам...
Слайд № 8

Дано: СІ Розв’язання: Задача №3 . З якою швидкістю рухається Місяць по орбіті навколо Землі? Уважайте, що період обертання Місяця дорівнює 27 добам, а радіус орбіти Місяця становить 380 000 км.

Дано: СІ Розв’язання: Задача №4. Супутник рухається коловою орбітою на висоті h = 400 км навколо планети з радіусом R =5000 км. Якими є швидкість v...
Слайд № 9

Дано: СІ Розв’язання: Задача №4. Супутник рухається коловою орбітою на висоті h = 400 км навколо планети з радіусом R =5000 км. Якими є швидкість v та прискорення а супутника, якщо період його обертання дорівнює Т = 81 хв.

Дано: СІ Розв’язання: Задача №5 . Час одного оберту Землі навколо осі дорівнює 24 год. Обчислити кутову та лінійну швидкості обертання на екваторі....
Слайд № 10

Дано: СІ Розв’язання: Задача №5 . Час одного оберту Землі навколо осі дорівнює 24 год. Обчислити кутову та лінійну швидкості обертання на екваторі. Радіус Землі вважати рівним 6400 км.

Домашнє завдання: Розв’яжіть задачі: № 1: Перший штучний супутник зробив повний оберт навколо Землі за 108 хвилин. Знайти кутову швидкість цього об...
Слайд № 11

Домашнє завдання: Розв’яжіть задачі: № 1: Перший штучний супутник зробив повний оберт навколо Землі за 108 хвилин. Знайти кутову швидкість цього обертання. № 2: Яка швидкість руху Землі на її орбіті навколо Сонця? Виразіть цю швидкість у кілометрах за секунду. Відстань від Землі до Сонця можна прийняти рівною 150 млн км. №3: Перша у світі орбітальна космічна станція рухалася зі швидкістю 7,8 км/с і мала період обертання 88,85 хв. Уважаючи її орбіту круговою, знайдіть висоту станції над поверхнею Землі. Радіус Землі вважайте рівним 6400 км.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.