ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВЛАСНОГО « Я – ВИХОВАТЕЛЬ»

Опис документу:
Працюючи з дошкільнятами, давно збагнула глибинний зміст та сутність цього слова: Вихователь. Мій педагогічний досвід свідчить, що серед тих, хто причетний до спілкування з дітьми не може бути випадкових людей...

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВЛАСНОГО « Я – ВИХОВАТЕЛЬ»

Вихователь ... Чи могла тоді, більше 40 років потому, уявити, що це просте, звичайне слово, яке щодня повторюємо я і мої вихованці, стане для мене другим моїм ім’ям.

Працюючи з дошкільнятами, давно збагнула глибинний зміст та сутність цього слова: Вихователь. Мій педагогічний досвід свідчить, що серед тих, хто причетний до спілкування з дітьми не може бути випадкових людей.

«Бо любов до дитини в нашій спеціальності - це плоть і кров вихователя, як сили, здатності впливати на духовний світ іншої людини. Педагог без любові до дитини - це все одно, що співець без голосу, музикант без слуху, живописець без відчуття кольору», вважав видатний педагог В.Сухомлинський.

Досить ясно пам’ятаю свій перший день в садочку, своїх перших вихованців. Були в моїй педагогічній діяльності і гірки хвилини розчарувань, коли залишала поріг дитсадка і знову поверталась аби відчути радісні хвилини зустрічі з наставниками і колегами, а головне, з моїми вихованцями-сонечками, які своїми довірливими оченятами, допитливістю, душевною, безпосередньою щирістю допомагали мені переживати життєві негаразди, долати сходинки педагогічного зростання. Інколи хотілося все покинути, змінити професію.

Але минав час, і не видима сила знову тягнула мене до малят, до садка. Багато років не уявляю своє життя без цих гомінких малят, які щодня чекають від мене розуміння й чуйності, любові, тепла, й лагідності, які довіряють мені все, все - навіть найпотаємніше. Аби виправдати довірливість моїх вихованців спілкування з ними проходить за кредом «Спочатку любити, а потім учити». Рідний садок «Золотий ключик», рідна група «Лисичка» і веселі голоси діток, довірливі серця батьків вихованців - це той найдорожчий світ, який став частиною мого життя у вирії Дитинства та у спілкуванні з ним. Чуйність, увага до особистого життя кожної дитини: і шибеника, і слухняного, і кмітливого, і тугодума, і лінивого, і старанного допомагає мені зберегти власну бадьорість, ясність розуму, свіжість вражень, сприйнятливість почуттів. Все це є головним мотивом моєї педагогічної діяльності та спілкування з дітьми. Видатний педагог В.Сухомлинський зазначав: «Необхідно, щоб виховання дітей, любов і повага до дітей, вимоги до них і дружба з ними, - щоб усе було самою суттю вашого духовного життя, мій друже».

Кожного дня поспішаю до роботи стежками рідного міста, які простягаються повз багатоповерхових будинків, зелених скверів, пахучих квітів на клумбах, повз шурхотіння різноманітного транспорту, повз жителів міста. Йду і милуюся красою свого міста, його привітністю, різнобарв’ям квітів, дерев. Ось і подвір’я садочка. Тут на мене чекає особливий дух - дух Дитинства. Невипадково назва нашого садочка «Золотий ключик». Щоб достукатись до кожного малюка треба мати особливий «золотий» ключ ось і мої малята - ... лисенята.

Доброго ранку! Доброго дня!

Хай плещуть долоні, тупають ніжки, Працюють голівки і сяють усмішки.

Доброго ранку! Доброго дня!

Бажаєте ви,

Бажаю вам я !

В – відповідальність

И - витримка, вишуканість

X - храм духовності, людських чеснот

О - освіченість

В - великодушність

А - активність

Т — творчість, толерантність

Е - естет,ерудит

Л - любов, лояльність ь - м’якість

Вихователь Климчук Тетяна Миколаївна

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»