Зараз в ефірі:
Семінар:
«
Досягнення та перспективи розвитку дошкільної освіти в Україні
»

Презентація "Вишивання бісером та вироби з нього як вид декоративно- ужиткового мистецтва"

Технології

Для кого: 10 Клас

16.03.2021

124

3

0

Опис документу:
Презентація "Вишивання бісером та вироби з нього як вид декоративно- ужиткового мистецтва" знаомить з поняттям "бісер" та його видами,історією виникнення вишивання та бісероплетіння та поширення його в Україні,надаються приклади виробів з бісеру.
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Вишивання бісером та вироби з нього
Слайд № 1

Вишивання бісером та вироби з нього

Що таке бісер? Бісер (від араб. бусра — «штучні перли») — дрібні, різнобарвні, круглі або багатогранні, скляні чи металеві зерна, з отвором усереде...
Слайд № 2

Що таке бісер? Бісер (від араб. бусра — «штучні перли») — дрібні, різнобарвні, круглі або багатогранні, скляні чи металеві зерна, з отвором усередені. Є багато видів бісеру, їх відрізняють за формою та покривом, розміром.

Історія вишивання бісером Бісер вперше почали використовувати у Стародавньому Єгипті. На території України став відомий з часів Київської Русі та н...
Слайд № 3

Історія вишивання бісером Бісер вперше почали використовувати у Стародавньому Єгипті. На території України став відомий з часів Київської Русі та набув особливого поширення у 18-19 ст. Прикрасами з бісеру оздоблювали головні убори, вплітали в коси, носили їх на шиї, руках, виготовляли сумочки, гаманці, картини, прикрашали меблі тощо.

Вироби з бісеру на Україні Ще за часів Київської Русі, бісер почали використовувати в Україні. Носили прикраси з бісеру по-різному: в одних селах т...
Слайд № 4

Вироби з бісеру на Україні Ще за часів Київської Русі, бісер почали використовувати в Україні. Носили прикраси з бісеру по-різному: в одних селах тільки жінки, в інших — і молодиці, і дівчата; ними прикрашали чоловічі капелюхи, дівочі весільні головні вбори та сукні. На Буковині і тепер бісером оздоблюють, гаптують, вишивають народний одяг. З бісеру також виготовляють ґердани.

Гуцульське вбрання,прикрашене бісером
Слайд № 5

Гуцульське вбрання,прикрашене бісером

Фігурки з бісеру
Слайд № 6

Фігурки з бісеру

Прикраси з бісеру
Слайд № 7

Прикраси з бісеру

Бісер у писанках
Слайд № 8

Бісер у писанках

Скатертини вишиті бісером
Слайд № 9

Скатертини вишиті бісером

Новорічні прикраси
Слайд № 10

Новорічні прикраси

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.