Презентація "Вирощування кімнатних рослин"

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Участь другокласників в озелененні школи Підготувала вчитель – методист БЗШ І-ІІІ ступенів № 4 Омельчук Н. М.
Слайд № 1

Участь другокласників в озелененні школи Підготувала вчитель – методист БЗШ І-ІІІ ступенів № 4 Омельчук Н. М.

Школа починається з вестибюля, саме тут зада-ється ритм і настрій на весь день. Із задоволенням проходиш по першому поверху. Затишно! Як вдо-ма.
Слайд № 2

Школа починається з вестибюля, саме тут зада-ється ритм і настрій на весь день. Із задоволенням проходиш по першому поверху. Затишно! Як вдо-ма.

В озелененні реакріації для початкових класів бе-руть активну участь учні 2-А класу. Саме їхніми силами створена атмосфера затишку. Подивіться на п...
Слайд № 3

В озелененні реакріації для початкових класів бе-руть активну участь учні 2-А класу. Саме їхніми силами створена атмосфера затишку. Подивіться на підвіконня. На них стоять кімнатні рослини, вирощені другокласниками! Діти доглядають за ними весь рік, розсаджують, поливають.

Слайд № 4

Слайд № 5

Слайд № 6

Слайд № 7

В кінці навчального року в учнів 2-А класу за-кінчилася дослідницька робота по домашньому вирощуванню та догладу за кімнатними рослина-ми. У травні...
Слайд № 8

В кінці навчального року в учнів 2-А класу за-кінчилася дослідницька робота по домашньому вирощуванню та догладу за кімнатними рослина-ми. У травні діти принесли в школу вирощені кві-ти, щоб радувати всіх красою, фарбами, запахом кімнатних рослин. Щоб навіть взимку можна бу-ло б зберегти острівець живої природи!

Слайд № 9

Рослини в школі відіграють не лише естетичну і виховну, а й освітню роль. Багато з них можуть служити наочним посібником на уроках біології та геог...
Слайд № 10

Рослини в школі відіграють не лише естетичну і виховну, а й освітню роль. Багато з них можуть служити наочним посібником на уроках біології та географії, будучи представниками рослинності тропіків і субтропіків. Кімнатні рослини - це кра-сиво і корисно для здоров’я! І душа радіє!

Слайд № 11

Слайд № 12

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!