Презентація "Вегетативне розмноження вищих водних рослин"

Опис документу:
Презентація до заняття гуртка зоологічного профілю, яка допоможеь керівникам гуртків творчо підійти до організації і проведення нетрадиційних занять відповідно до програми гуртків певного напряму. Посібник розраховано на вчителів, керівників гуртків позашкільних закладів еколого-натуралістичного напрямку.
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Вегетативне розмноження вищих водних рослин
Слайд № 1

Вегетативне розмноження вищих водних рослин

Мета заняття:
Слайд № 2

Мета заняття:

Що таке розмноження
Слайд № 3

Що таке розмноження

Слайд № 4

Що таке вегетативне розмноження
Слайд № 5

Що таке вегетативне розмноження

Способи вегетативного розмноження вищих водних рослин
Слайд № 6

Способи вегетативного розмноження вищих водних рослин

Лімнобіум (limnobium laevigatum)
Слайд № 7

Лімнобіум (limnobium laevigatum)

Відростками Це пагони, схожі на столони, але тільки коротші та міцніші (товщі). Багато видів ехінодорусів утворюють великі пучки, безперервно пуска...
Слайд № 8

Відростками Це пагони, схожі на столони, але тільки коротші та міцніші (товщі). Багато видів ехінодорусів утворюють великі пучки, безперервно пускаючи відростки. Для розмноження таких рослин просто розділіть пучок і посадіть в субстрат окремо кожну маленьку рослину.

Кореневищами Кореневище є підземним стеблом, що відрізняється від коренів наявністю лусковидного листя і бруньок. Безліч акваріумних рослин вироста...
Слайд № 9

Кореневищами Кореневище є підземним стеблом, що відрізняється від коренів наявністю лусковидного листя і бруньок. Безліч акваріумних рослин виростає з кореневищ. До таких рослин відноситься лепеха, кубушка, латаття. Для розведення таких рослин просто розріжте кореневище на шматочки, і кожен шматочок дасть новий пагін і корені.

Слайд № 10

Нащадками (дітками) При розмноженні нащадками (дітками) нові рослини з'являються на будь-якому органі рослини материнської. У акваріумі можна знайт...
Слайд № 11

Нащадками (дітками) При розмноженні нащадками (дітками) нові рослини з'являються на будь-якому органі рослини материнської. У акваріумі можна знайти численне число прикладів розмноження нащадками. Плаваюча форма індіанської папороті робить сотні крихітних папоротей на краях листя. Зростаючи вони самі собою відділяються і спливають. На плаваючому листі латаття "морська троянда" із Західної Африки виростають нові крихітні розетки. Нащадки з'являються на плаваючих стеблах багатьох акваріумних рослин, включаючи ехінодоруси серцелистий, Блехера і дрібноквітковий. Просто спостерігайте за розвитком нащадка і відокремте його, коли він досягне довжини 15 см.

Слайд № 12

Живцями Знайома процедура, хто займається кімнатними рослинами. За багатьма параметрами в акваріумі це зробити ще простіше. На практиці більшість р...
Слайд № 13

Живцями Знайома процедура, хто займається кімнатними рослинами. За багатьма параметрами в акваріумі це зробити ще простіше. На практиці більшість рослин так і продаються у формі верхівкових відрізків, тобто живців, зрізаних з верхівок рослин з точкою зростання на одному з кінців. Живці також можна брати з бокових пагонів і серединних частин стебла рослини. І, звичайно ж, частина рослини, що залишилася після обрізання, продовжить рости.

Слайд № 14

Значення вегетативного розмноження
Слайд № 15

Значення вегетативного розмноження

Слайд № 16

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.