і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
До визначення переможців залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Поспішайте взяти участь в акції «Методичний тиждень».
Головний приз 500грн + безкоштовний вебінар.
Взяти участь

Презентація "Урок позакласного читанняю Цікаве для допитливих"

Курс:«Інтернет-ресурси для опитування і тестування»
Левченко Ірина Михайлівна
24 години
1200 грн
360 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №DZ022923
За публікацію цієї методичної розробки Бєлан Олена Анатоліївна отримав(ла) свідоцтво №DZ022923
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»
Бібліотека
матеріалів
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Слайд № 1

Цікаве для допитливих Урок позакласного читання 2 клас

Слайд № 2

Робота над скоромовками

Слайд № 3

Чистомовки

Слайд № 4

Зірка Мензатюк «Український прапор» "Колись малою я любила читати, сидячи на горісі. Гілля навколо було мов зелене шатро, я опинялася мовби в інакшому, таємничому світі. А ще, правду кажучи, я ховалася. Батьки не схвалювали мого читання-всього-підряд. Тепер розумію чому. Книжки — як друзі. Є серед них надійні і справжні. Є й такі, на які просто марнуєш час." (Зірка Мензатюк)

Слайд № 5

Відео

Слайд № 6

Зірка Мензатюк УКРАЇНСЬКИЙ ПРАПОР Марійка сиділа й малювала. Спочатку взяла блакитний олівець: — Хай небо буде погідне, ясне! — сказала вона й намалювала небо. — У небі хай сяє сонечко, — сказала вона і взяла жовтий олівець. Намалювала сонце, і небо повеселішало. А внизу поле, чорне та сумне. — Розвеселімо його! — мовили жовта і блакитна барви. Взялися за рученьки і злинули додолу: одна блакитним дощиком, друга — ясним проміннячком. Зірка Мензатюк, Казочки-куцохвостики. Збірка казок для дітей. Український прапор. Казка-оповідання. Ілюстрації Світлани ХмільУ чорній землі спала насінинка. Пробудилася та й каже: — Як мені хо́роше! Дощик мене напоїв, сонечко зігріло. Буду я проростати. І над землею піднявся зелений паросток. І другий піднявся, і третій, і тисяча тисяч веселих зелених паростків! — Тепер же я знаю, — засміялася Марійка, — де жовте і блакитне удвох, там настає весна! Бо разом вони дають зелену барву. Відклала олівці і замилува́лася. Гарна жовта барва з блакитною! Як сонечко з небом. Як волошка з пшеницею. Як наш прапор.

Слайд № 7

Галина Малик "Навчилась я читати у п’ять років. І читала скрізь. Навіть у найменш підходящих для читання місцях… У першому класі — під партою, поклавши книжку на коліна. Моя перша вчителька Раїса Іванівна жалілася мамі: «Читають діти буквар, а Галя читає під партою книжку. Я ж це чудово бачу. Зненацька кажу їй: — Малик, продовжуй! І вона в ту ж мить продовжує!» Ще б пак! Я той буквар до семи років уже знала напам’ять." (Галина Малик)

Слайд № 8

Казка "Чому папуга не навчився розмовляти"

Слайд № 9

Колись дуже давно Папуга не вмiв розмовляти. А навчитися йому дуже хотiлося. Полетiв вiн до великого болота, в якому лежали бегемоти. — Яке гарне болото! — казали вони i занурювалися у те болото по самiсiнькi очi. Папузi болото зовсiм не подобалося. Але, щоб навчитися розмовляти, вiн повторював за бегемотами: — Гар-р-рне болото! Гар-р-рне болото! Потiм вiн побачив Черепаху, яка милувалася своїм панцирем i примовляла: — Який чудовий панцир!

Слайд № 10

Папуга зовсiм не вважав, що вiн чудовий. Але, щоб навчитися розмовляти, повторював за Черепахою: — Чудовий панцир-р-р! Чудовий панцир-р-р! На галявинi вiн побачив смугастих тигрiв. Вони грiлися на сонцi i казали одне одному: — Як добре бути тигром! Папуга вважав, що найкраще бути таки папугою. Але, щоб навчитися розмовляти, повторював за тиграми: — Добр-р-ре бути тигр-р-ром! Добр-р-ре бути тигр-р-ром! А коли вирiшив, що вже навчився розмовляти, сiв на гiлку i почав горлати з усiєї сили: — Гар-р-рне болото! Чудовий панцир-р-р! Добр-р-ре бути тигр-р-ром! Нiчого iншого йому не вдавалося. Бо вiн звик повторювати лише чужi слова.

Слайд № 11

Марина ПАВЛЕНКО ПІВТОРА БАЖАННЯ Ця книжечка про бабусю Ялосовету, яка збирала казочки. Ох, і назбирала вона їх за своє життя! Серед них і недбала і необережна, неймовірна і забудькувата, вередлива, ще й ощадлива. Жили вони у неї в скрині, та якось Казка-Мандрівниця не повернулась… Про пригоди Казки та її сестер розповість дотепна і повчальна книжечка Марини Павленко.

Слайд № 12

ПІВТОРА БАЖАННЯ (О щ а д л и в а казка, перемотана Ялосоветою з уст чудернацької на вигляд перекупки)

Слайд № 13

Буктрейлер

Слайд № 14

Слайд № 15

Молодці! Хто написав книгу? Як вона називається? Назвіть персонажів і місце, де відбувається дія

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
Урок позакласного читання 2 клас. Зірка Мензатюк "Український прапор",Галина Малик "Чому папуга не навчився розмовляти", Марина Павленко "Півтора бажання"
 • Додано
  27.02.2018
 • Розділ
  Українська література
 • Клас
  2 Клас
 • Тип
  Презентація
 • Переглядів
  149
 • Коментарів
  0
 • Завантажень
  1
 • Номер матеріала
  DZ022923
 • Вподобань
  0
Шкільна міжнародна дистанційна олімпіада «Всеосвiта Осінь – 2018»

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти