Презентація, урок по рідному краю "Спелео санаторій"

Опис документу:
Оздоровча кампанія 2019 Мета: профілактика і реабілітація захворювань органів дихання у дорослих і дітей, укріплення імунітету, дотримання правил техніки безпеки, виховання любові до рідного краю. 2018-2019 н.р.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Мета: профілактика і реабілітація захворювань органів дихання у дорослих і дітей, укріплення імунітету, дотримання правил техніки безпеки, виховання любові до рідного краю.

Глибоко під землею приховано головне багатство і диво унікального міста Соледар Донецької області в Україні. Це справжня шахта, але відмінність її в тому, що добувають тут біле золото - сіль.

Шахтні підземелля Соледара становлять собою систему розгалуженого багатокілометрового лабіринту, який сформувався в результаті видобутку солі. Ця шахта є непрацюючою, хоча за її стінами активно продовжують добувати сіль. Приблизно 280 млн. років тому на цьому місці було Пермське море. Ласкаво просимо в царство «Соляної королеви» на трьохсотметрову глибину!

30 учнів Петрівської ЗОШ під керівництвом учителів Цигульової Л.В. та Стародубець Н.П. здійснили екскурсійну подорож до м. Соледар. Головний скарб і диво цього міста – спелеосанаторій «Соляна симфонія». Спелеотерапія – високоефективний безмедикаментозний метод профілактики лікування і реабілітація захворювань органів дихання у дорослих і дітей на глибині 288 м. на дні стародавнього океану – в соляних шахтах Соледара.

Дорослі та діти пройшли чотиригодинну оздоровчу програму спелеосанаторія.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Формування навчальної мотивації в учнів. Теорія і практика»
Черниш Олена Степанівна
72 години
790 грн
790 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись