Презентація, урок по рідному краю "Ямпільський дендропарк"

Опис документу:
Тур вихідного дня:фоторепортаж із Ямпільського лісництва Мета: познайомити учнів з краєвидами рідного краю, розвивати спостережливість та увагу, виховувати любов до природи, місцевої флори. 2019-2020 н.р.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Мета: познайомити учнів з краєвидами рідного краю, розвивати спостережливість та увагу, виховувати любов до природи, місцевої флори.

Ямпільське лісництво знаходиться на кордоні з Луганською областю, на площі 7619 га соснових, дубових і вільхових насаджень.

У 2011 році до Міжнародного року лісів було створено еколого-пізнавальну стежку «Лісове намисто». Протягом двох годин відвідувачі проходять маршрут з 12-ю зупинками, обладнаними оригінальними ділянками та інформаційними стендами, дізнаються багато цікавого про ліс і його мешканців.

Візитна картка лісництва - лісове озеро, де гостей зустрічають качки, лебеді, птиці, які чекають гостинців від відвідувачів. Тут можна покататися на човні або катамарані.

Одна з найцікавіших локацій стежки - паромна переправа на острів Кохання, де величезні дерева досягають 20-метрової висоти.

Казкового і загадкового природного колориту додає річка Жеребець, ліва притока Сіверського Дінця, з 1986 по 2004 рік це був зоологічний заказник місцевого значення.

Заказник є місцем зростання (уздовж річки Жеребець) чорновільшанників. Вік дерев наближається до 80-100 років.

Дендропарк «Мелодія лісу» розташований на території лісництва. Це рукотворна краса і улюблене місце відпочинку екскурсантів. Близько 200 видів різних рослин, фонтанчик, штучні водойми, альтанки для відпочинку, казковий будиночок Баби-Яги, дитячий майданчик з лабіринтом додають емоцій відвідувачам популярного туристичного об'єкту.

Ямпільський дендропарк - це своєрідна альтернатива «Софіївці» в Умані. Навіщо їхати далеко, якщо під боком є таке прекрасне місце?

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»