Презентація роботи вчителя Загурської Н.І. "Методичний фестиваль" , у якій я коротко розповідаю про власний досвід роботи по формуванню в учнів життєво важливих компетентностей на уроках біології та хімії, у позакласній роботі, під час проведення предметних тижнів з біології, хімії та екології.
























































