Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Критика і розвиток. Як не знищити мотивацію
»
Взяти участь Всі події

Презентація "Профорієнтаційна робота на уроках трудового навчання"

Трудове навчання

Для кого: Дорослі

10.06.2020

417

2

0

Опис документу:
В умовах ринкових перетворень економіки в нашій країні проблема свідомого вибору професії молодим поколінням, формування у них ціннісних орієнтацій, визначення свого місця в житті стають надзвичайно актуальними. І чим раніше почнеться спрямований особистісний і професійний розвиток кожної дитини нашого суспільства, тим прогнозованим буде психологічне благополуччя, задоволеність життям і особистісне зростання кожного громадянина нашої держави в цьому мінливому й технологічному світі професій.
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Кучма Світлана Степанівна, вчитель трудового навчання Опорного закладу «Івано-Франківської ЗОШ I-III ст. ім. Івана Франка»
Слайд № 1

Кучма Світлана Степанівна, вчитель трудового навчання Опорного закладу «Івано-Франківської ЗОШ I-III ст. ім. Івана Франка»

Слайд № 2

Слайд № 3

Ринкова економіка передбачає, що кожна людина, прагнучи до власного благополуччя, протягом життя робить свій економічний вибір, покладаючись на вла...
Слайд № 4

Ринкова економіка передбачає, що кожна людина, прагнучи до власного благополуччя, протягом життя робить свій економічний вибір, покладаючись на власні сили, знання і здібності.

Слайд № 5

“ Талант – крапля здібностей і море праці ”. Григір Тютюнник І наше завдання на уроках – допомогти учням усвідомити, наскільки важлива праця; вихов...
Слайд № 6

“ Талант – крапля здібностей і море праці ”. Григір Тютюнник І наше завдання на уроках – допомогти учням усвідомити, наскільки важлива праця; виховувати повагу до різних професій. Ким вони би не стали – робітником чи керівником, ученим чи продавцем, артистом чи фермером, - потрібно здобувати авторитет спеціаліста високої кваліфікації.

В 7-9-х класах програмою передбачено тема «Професійна діяльність людини та її вибір», де учні знайомляться з класифікацією професій, за допомогою т...
Слайд № 7

В 7-9-х класах програмою передбачено тема «Професійна діяльність людини та її вибір», де учні знайомляться з класифікацією професій, за допомогою тестів визначають нахили до тієї чи іншої професії, складають професіограми.

При вивченні теми «Художнє конструювання виробу» учні знайомляться з професією художника-модельєра, з особливостями цієї професії. Створюють ескізи...
Слайд № 8

При вивченні теми «Художнє конструювання виробу» учні знайомляться з професією художника-модельєра, з особливостями цієї професії. Створюють ескізи виробу (у кожному класі відповідно, який будуть виготовляти), при цьому враховують різні фактори (вік, призначення одягу, моду, пори року), кольорову гаму.

При вивченні теми «Технічне конструювання» учні знайомляться з професією конструктора-модельєра, закрійника.
Слайд № 9

При вивченні теми «Технічне конструювання» учні знайомляться з професією конструктора-модельєра, закрійника.

З такою професією як швачка-мотористка вони ознайомлюються під час пошиття виробу; на уроках вони дістають знання, навики і уміння, які необхідні п...
Слайд № 10

З такою професією як швачка-мотористка вони ознайомлюються під час пошиття виробу; на уроках вони дістають знання, навики і уміння, які необхідні при здобуванні цієї професії.

Робота над одягом – творчий процес, а вишивка один з елементів композиції, тому її продумують під час створення декоративного оздоблення одягу. А п...
Слайд № 11

Робота над одягом – творчий процес, а вишивка один з елементів композиції, тому її продумують під час створення декоративного оздоблення одягу. А прикрашають одяг і предмети побуту вишивальниці.

Ручне в’язання гачком, спицями – один із найстаріших та найцікавіших видів декоративно-ужиткового мистецтва. За допомогою гачка, спиць можна створю...
Слайд № 12

Ручне в’язання гачком, спицями – один із найстаріших та найцікавіших видів декоративно-ужиткового мистецтва. За допомогою гачка, спиць можна створювати як декоративні вироби, так і одяг. Ці уроки сприяють орієнтації учнів на професії народних промислів.

Слайд № 13

Учні після закінчення школи
Слайд № 14

Учні після закінчення школи

Висновок В умовах ринкових перетворень економіки в нашій країні проблема свідомого вибору професії молодим поколінням, формування у них ціннісних о...
Слайд № 15

Висновок В умовах ринкових перетворень економіки в нашій країні проблема свідомого вибору професії молодим поколінням, формування у них ціннісних орієнтацій, визначення свого місця в житті стають надзвичайно актуальними. І чим раніше почнеться спрямований особистісний і професійний розвиток кожної дитини нашого суспільства, тим прогнозованим буде психологічне благополуччя, задоволеність життям і особистісне зростання кожного громадянина нашої держави в цьому мінливому й технологічному світі професій.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.