Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Побудова дисципліни у ЗДО: профілактика проблемної поведінки
»
Взяти участь Всі події

Презентація проекту. Тема: Відсоткові розрахунки в курсі математики 6 класу

Математика

Для кого: 6 Клас

10.08.2020

415

5

0

Опис документу:
Презентація демонструє використання методу проектів при розв'язанні компетентнісних задач з теми "Відсоткові розрахунки" в курсі математики 6 класу. Метою є не тільки формування вміння розв'язувати задачі, які передбачають зміни величин у відсотках, аналізувати та робити висновки, а й розвиток соціално-трудових компетенцій учнів.
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Компетентнісна задача з математики Підготувала: учитель математики та інформатики ХСШ № 99 Дорофєєва В.О. © Дорофєєва В.О.
Слайд № 1

Компетентнісна задача з математики Підготувала: учитель математики та інформатики ХСШ № 99 Дорофєєва В.О. © Дорофєєва В.О.

Тема: Відсоткові розрахунки (6 клас) Мета: навчальна: формувати вміння роз’язувати задачі, які передбачають знаходження зміни величини у відсотках;...
Слайд № 2

Тема: Відсоткові розрахунки (6 клас) Мета: навчальна: формувати вміння роз’язувати задачі, які передбачають знаходження зміни величини у відсотках; розвивальна: розвивати логічне мислення, творчі здібності, соціально-трудові компетенції; виховна: виховувати інтерес до математики, відповідальність. © Дорофєєва В.О.

Задача Кондитер випікає за одну зміну 15 тортів замість 10 за планом. На скільки відсотків він перевиконав план? Якщо Ви б були керівником цієї кон...
Слайд № 3

Задача Кондитер випікає за одну зміну 15 тортів замість 10 за планом. На скільки відсотків він перевиконав план? Якщо Ви б були керівником цієї кондитерської, то як би Ви відреагували на роботу кондитера? © Дорофєєва В.О.

Розв’язання Знайдемо, на скільки одиниць збільшилася кількість тортів: 15-10 = 5 (тортів). Знайдемо, скільки відсотків становить знайдена різниця в...
Слайд № 4

Розв’язання Знайдемо, на скільки одиниць збільшилася кількість тортів: 15-10 = 5 (тортів). Знайдемо, скільки відсотків становить знайдена різниця від кількості тортів за планом: 5/10 · 100% = 50%. Відповідь: на 50% кондитер перевиконав план. © Дорофєєва В.О.

© Дорофєєва В.О. Як же слід відреагувати на роботу кондитера? Підвищити зарплатню Повідомити, щоб шукав іншу роботу
Слайд № 5

© Дорофєєва В.О. Як же слід відреагувати на роботу кондитера? Підвищити зарплатню Повідомити, щоб шукав іншу роботу

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.