Сьогодні відбувся
Кабінет психолога:
«
Плітки. Конфлікти
»
Взяти участь Всі події

Презентація про овочі і фрукти

Екологія

Для кого: Дошкільнята (5-6 років)

09.02.2020

1844

119

1

Опис документу:
Знайомимо дітей з тим як і де вирощують овочі і фрукти.Найбільша частина дітей бачать овочі і фрукти тільки у магазинах,супермаркетха,на ринку. Дорослі повинні навчити їх розрізняти і називати;розуміти користь їх вживання у їжу. За допомогою презентації показуємо дітям як росте городина ,скільки праці дорослих вкладено для їх росту.Вчимо дітей поважати працю дорослих.
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Допоможіть Незнайку
Слайд № 1

Допоможіть Незнайку

1.Запропонувати Незнайку вибрати овочі для приготування супу,борщу   2. Накрийте фішками овочі,які ростуть у землі ( над землею)   3.Допоможіть Нез...
Слайд № 2

1.Запропонувати Незнайку вибрати овочі для приготування супу,борщу   2. Накрийте фішками овочі,які ростуть у землі ( над землею)   3.Допоможіть Незнайку накрити фішками овочі,або фрукти і ягоди   4.Накрийте фішками овочі, які не їдять у сирому вигляді   5. Накрийте фішкою що росте на дереві в саду (кущі на городі)      

Слайд № 3

Слайд № 4

Слайд № 5

Слайд № 6

Слайд № 7

Що то за голова, Що лиш зуби й борода? (Часник) Печуть мене, смажать і варять, Їдять мене і дуже хвалять. (Картопля) Сидить Марушка в семи кожушках...
Слайд № 8

Що то за голова, Що лиш зуби й борода? (Часник) Печуть мене, смажать і варять, Їдять мене і дуже хвалять. (Картопля) Сидить Марушка в семи кожушках. Хто її роздягає, той сльози проливає. (Цибуля) Довгий, зелений, Добрий і солоний, Добрий і сирий. Хто він такий? (Огірок) Народжується з квітки, Його всі люблять дітки, Заліза в нім багато, Рум'яне і хрустке. А ну, скажіть, малята, То що ж воно таке? (Яблуко) Лампочка вгорі висіла, Стала смачна, пожовтіла. Діти лампочку зірвали, З апетитом скуштували. В полі хороше мені Зеленіти навесні. Чим же я — не молодець?                         . Маю диво-корінець, Все про нього дбаю, Цукор відкладаю. (Буряк) Некрасива, шишкувата, Як прийде на стіл вона, Скажуть весело хлоп'ята: — Ну й розсипчаста, смачна! (Картопля) Сонечко маленьке, Кисло –солоденьке. На частинки поділю Своїх друзів пригощу. Здогадалися, що це? Корисне, з вітаміном "С"? (Апельсин) Ця жовтогаряча пані В бархатистому жупані. І солодка, і пригожа На компот й варення гожа. (Абрикоса)

Слайд № 9

Слайд № 10

Слайд № 11

Слайд № 12

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.