У кожного вчителя є арсенал власних прийомів. Пригадаємо, що К. Д. Ушинський понад сто років тому сформулював основну мету школи — навчити дітей вчитися. Не навчити фізики, історії, хімії, а сформувати здатність навчатися. Важливо навчити дитину самостійно здобувати інформацію й уміти її обробляти.
Вміст матеріалу:
Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може
відрізнятися від вигляду завантаженого документа.