Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Створюємо квести та вебквести для роботи у класі та дистанційно
»
Взяти участь Всі події

Презентація " Набута поведінка ".

Біологія

17.07.2020

373

12

0

Опис документу:
Це не велика за обсягом презентація, але містить влучну і точну інформацію. Саме ця презентація підійде для проведення цікавого і пізнавального уроку. Розкрито поняття "поведінка", "набута поведінка", "динамічний стереотип", "навичка", "звичка".
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Максимів Віта Набута поведінка
Слайд № 1

Максимів Віта Набута поведінка

Набута поведінкова реакція характеризується тим, що вона: • виникає в процесі індивідуального життя, тобто базується на досвіді; • вимагає попередн...
Слайд № 2

Набута поведінкова реакція характеризується тим, що вона: • виникає в процесі індивідуального життя, тобто базується на досвіді; • вимагає попереднього навчання; • хоча й залежить від будови організму, але не обумовлена нею; • виконується різними людьми у різний спосіб на підставі попереднього досвіду, вражень тощо; • пристосована до умов життя індивіда.

Поведінка — форма адаптації, що здійснюється за рахунок зміни взаємодії організму з факторами довкілля. В основі поведінки лежать рефлекторні механ...
Слайд № 3

Поведінка — форма адаптації, що здійснюється за рахунок зміни взаємодії організму з факторами довкілля. В основі поведінки лежать рефлекторні механізми. Для того щоб вижити, кожний тип тварин упродовж еволюції виробив специфічну поведінку, притаманну всім представникам даного виду. Така поведінка природжена і відносно стала. Вона закладена в генетичній програмі і проявляється у формі безумовних рефлексів. Поведінка допомагає людині у задоволенні її біологічних потреб, особливо на ранніх етапах індивідуального розвитку, і сприяє виживанню за відносно сталих умов довкілля. Вона притаманна всім тваринам і людині. Складні природжені форми поведінки, що являють собою комплекси безумовних рефлексів, які здійснюються в певній послідовності, називають інстинктами, а поведінку — інстинктивною.

Динамічний стереотип У процесі індивідуального розвитку людина набуває умінь, навичок, звичок (формування динамічних стереотипів) за рахунок утворе...
Слайд № 4

Динамічний стереотип У процесі індивідуального розвитку людина набуває умінь, навичок, звичок (формування динамічних стереотипів) за рахунок утворення складних комплексів умовних рефлексів. У людини виникає новий тип набутої поведінки — розсудлива (розумова, інтелектуальна) діяльність, що ґрунтується на здатності нервової системи до аналізу і синтезу інформації. Динамічний стереотип ( від. грецького – stereos- міцний , об’ємний , просторовий і typos-зразок , відбиток)- це система послідовних умовних рефлексів.

Слайд № 5

Уміння (навички) — належне виконування певних дій, засноване на доцільному використанні людиною набутих знань і навиків. Передбачає використання ра...
Слайд № 6

Уміння (навички) — належне виконування певних дій, засноване на доцільному використанні людиною набутих знань і навиків. Передбачає використання раніше набутого досвіду, певних знань; без останніх немає умінь.

Зви́чка — особлива форма поведінки людини, яка виявляється у схильності до повторення однотипних дій у подібних ситуаціях.
Слайд № 7

Зви́чка — особлива форма поведінки людини, яка виявляється у схильності до повторення однотипних дій у подібних ситуаціях.

Вроджена і набута поведінка формують індивідуальну поведінку людини, що є основною характеристикою особистості. Вона відрізняє кожну людину і ґрунт...
Слайд № 8

Вроджена і набута поведінка формують індивідуальну поведінку людини, що є основною характеристикою особистості. Вона відрізняє кожну людину і ґрунтується на особистому досвіді та вроджених особливостях нервово-психічної діяльності.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.