Презентація на тему: "В гостях у дідуся Лісовичка"

Опис документу:
Завдання: 1. Формувати екологічно культурну поведінку дітей. 2. Відповідальність за збереження природи. 3. Сформувати норми правильної поведінки в природі. 4. Розвивати потребу у спілкуванні з природою. 5. Виховувати нетерпиме ставлення до дій людей, завдають шкоди природі.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
В гостях у дідуся Лісовичка
Слайд № 1

В гостях у дідуся Лісовичка

Здрастуй, ліс! Дрімучий ліс Повний казок і чудес! Ти про що шумиш листвою Вночі темною, грозовою? Хто в глушині твоєї таїться? Що за звір? Яка птиц...
Слайд № 2

Здрастуй, ліс! Дрімучий ліс Повний казок і чудес! Ти про що шумиш листвою Вночі темною, грозовою? Хто в глушині твоєї таїться? Що за звір? Яка птиця? Всі відкрий, не утаи: Ти ж бачиш, ми свої.

Ліс займає більшу частину території суші. Багато ліси були знищені людиною. Однак інші ліси були посаджені заново. Одна п'ята частина суші нашої пл...
Слайд № 3

Ліс займає більшу частину території суші. Багато ліси були знищені людиною. Однак інші ліси були посаджені заново. Одна п'ята частина суші нашої планети вкрита лісами. Ліс буває хвойний і листяний. 

Користь лісу Ліс виконує важливі завдання для всього живого на землі. Дерева поглинають з повітря вуглекислий газ і виділяють кисень. Лісовий покри...
Слайд № 4

Користь лісу Ліс виконує важливі завдання для всього живого на землі. Дерева поглинають з повітря вуглекислий газ і виділяють кисень. Лісовий покрив захищає поверхневий шар ґрунту від розмивання і вивітрювання. Оберігає річки і озера від обміління. Листя, квітки, плоди і насіння дерев служать кормом для комах, птахів, дрібних ссавців. Ліс багато дає і людям. Він є основним джерелом енергії (спалюванні деревини). 

Користь лісу У лісі живуть різні птахи, звірі, комахи. Ростуть дерева, чагарники, трави, квіти. Течуть річки, озера. І все це треба берегти!
Слайд № 5

Користь лісу У лісі живуть різні птахи, звірі, комахи. Ростуть дерева, чагарники, трави, квіти. Течуть річки, озера. І все це треба берегти!

Корисні лісові ягоди
Слайд № 6

Корисні лісові ягоди

Отруйні лісові ягоди
Слайд № 7

Отруйні лісові ягоди

Мешканці лісу
Слайд № 8

Мешканці лісу

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»