Презентація на тему "Рухова активність 2"

Основи здоров'я

Для кого: 8 Клас

01.09.2021

89

3

0

Опис документу:
Також є матеріали написані в ворді до кожної презентації. Якщо є така потреба, то звертайтесь, буду висилати на почту. Мета: формувати уявлення учнів про значення здоров’я для людини; навчати школярів спостерігати за показниками свого здоров’я і розвитку, вимірювати пульс; виховувати відповідальне ставлення до власного здоров’я.
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Рухова активність і здоров'я людини
Слайд № 1

Рухова активність і здоров'я людини

Ні для кого не буде таємницею, що рух – це життя. Здоров’я людини пов’язане з високою руховою активністю. Звичайно сучасний розвиток технологій, ме...
Слайд № 2

Ні для кого не буде таємницею, що рух – це життя. Здоров’я людини пов’язане з високою руховою активністю. Звичайно сучасний розвиток технологій, механізація праці та наявність особистого транспорту полегшує наше повсякденне життя та побутові умови, але на превеликий жаль, позбавляє наш організм м’язових зусиль та знижує рухову активність. Тільки при умовах регулярних м’язових навантажень можуть правильно розвиватися і функціонувати важливі органи людського організму та центральна нервова система. Рухова активність людини допомагає зберегти і зміцнити здоров’я та є одним із важливих та ефективних засобів профілактики захворювань і гармонійного розвитку особистості. Під терміном рухової активності слід розуміти всі ті рухи, які людина виконує в процесі своєї життєдіяльності. Також не будуть зайвими регулярні заняття фізичною культурою та спортом.

Людина, яка постійно займається фізичними навантаженнями, має сильніші м’язи, у неї краще функціонує система кровообігу, а її oрганізм стає більш п...
Слайд № 3

Людина, яка постійно займається фізичними навантаженнями, має сильніші м’язи, у неї краще функціонує система кровообігу, а її oрганізм стає більш пристoсованим до умoв зовнішньoго середoвища. Під час активної рухової діяльності у людини збільшується частoта дихання, пoсилюється та поглиблюється вдих і видих, завдяки чому і поліпшується вентиляція легенів та посилюється здатність організму протистояти можливим захворюванням. Крім того, постійні фізичні навантаження та заняття спортом сприяють збільшенню мускулатури, зміцненню м’язів, суглобів, зв'язок та розвитку кісткових тканин. Фізично активна та загартована людина має кращий вигляд, підтягнуте струнке тіло, вміє протистояти стресовим ситуаціям, легше переносить напругу і має менше проблем зі здоров’ям. Така людина має кращу розумову та фізичну працездатність, та їй легше пристосовуватись до будь-яких змін трудової діяльності.

Проблеми, які можуть виникати при нестачі рухової активності Рухова активність для будь-якого живого організму являється фізіологічною необхідністю...
Слайд № 4

Проблеми, які можуть виникати при нестачі рухової активності Рухова активність для будь-якого живого організму являється фізіологічною необхідністю, так як позбавлення організму рухів приводить до втрати здатності накопичувати енергію та протистояти стресовим ситуаціям.

Проблеми, які можуть виникати при нестачі рухової активності А так як сучасне суспільство полюбляє свій вільний час проводити за переглядом телевіз...
Слайд № 5

Проблеми, які можуть виникати при нестачі рухової активності А так як сучасне суспільство полюбляє свій вільний час проводити за переглядом телевізора чи розважатися за комп’ютером, сидячи на кріслі та втупившись в екран, то не дивно, що при таких умовах розвивається гіподинамія. Ця сучасна хвороба приводить до порушення координації рухів і виникненню проблем з вестибулярним та руховим апаратом. Гіподинаміє не кращим чином відбивається і на кровоносній системі. Нестача рухів також знижує функції надниркових залоз.

Слайд № 6

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.