Сьогодні відбувся
Кабінет психолога:
«
Здатність до саморегуляції – основа духовного розвитку. Нові інструменти й підходи
»
Взяти участь Всі події

Презентація на тему "Протидія насиллю (булінг)"

Основи здоров'я

Для кого: 8 Клас

01.09.2021

100

21

0

Опис документу:
Також є матеріали написані в ворді до кожної презентації. Якщо є така потреба, то звертайтесь, буду висилати на почту. Мета: формувати уявлення учнів про значення здоров’я для людини; навчати школярів спостерігати за показниками свого здоров’я і розвитку, вимірювати пульс; виховувати відповідальне ставлення до власного здоров’я.
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Слайд № 1

Булінг – це агресивна поведінка дітей одне до одного, яка має на меті, принизити, залякати і часто супроводжується фізичним насиллям. Звідки взялос...
Слайд № 2

Булінг – це агресивна поведінка дітей одне до одного, яка має на меті, принизити, залякати і часто супроводжується фізичним насиллям. Звідки взялося це незвичайне слово «Булінг»? Воно прийшло до нас із англомовних країн, де словом «bully» називають хулігана, забіяку, задираку, тобто людину, яка поводиться недобре, ображає інших та пакостить.

Слайд № 3

Слайд № 4

Слайд № 5

Слайд № 6

Слайд № 7

Слайд № 8

Слайд № 9

Слайд № 10

Слайд № 11

Слайд № 12

Слайд № 13

Слайд № 14

Ця історія трапилась дуже давно у старовинному місті, де мешкав один мудрець. Та один чоловік, який заздрив славі мудреця, вирішив він придумати та...
Слайд № 15

Ця історія трапилась дуже давно у старовинному місті, де мешкав один мудрець. Та один чоловік, який заздрив славі мудреця, вирішив він придумати таке запитання, щоб мудрець не зміг на нього відповісти. Спіймав він метелика, заховав його в долонях і подумав: «Спитаю я в мудреця: скажи, о наймудріший, який метелик у мене в руках — живий чи мертвий?». Якщо він скаже «живий», я стисну долоні, і метелик помре; а якщо скаже «мертвий», я розкрию долоні, і метелик полетить. Ось тоді всі зрозуміють, хто з нас розумніший. Так усе і сталося. Зловивши метелика, лихий чоловік попрямував до мудреця і запитав у нього: «Який метелик у мене, о наймудріший, живий чи мертвий?». І мудрець, який і насправді був дуже розумною людиною, відповів: «Усе у твоїх руках, чоловіче». Отже, друзі, як ви гадаєте, що мав на увазі мудрець, коли так відповів чоловікові? Правильно: «Що від самої людини залежить, житиме метелик чи помре». Але в цих мудрих словах є ще один зміст: від людини залежить, чого у світі стане більше — добра чи зла, як вона ставитиметься до інших добре чи погано.

Слайд № 16

Слайд № 17

Слайд № 18

Слайд № 19

УКРАЇНА – ЦЕ СВІТ БЕЗ НАСИЛЬСТВА
Слайд № 20

УКРАЇНА – ЦЕ СВІТ БЕЗ НАСИЛЬСТВА

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.