Гіпотеза дослідження: «У природи немає поганої погоди — кожна погода благодать. Дощ чи сніг, будь-який час року треба вдячно приймати…»
Отже, знати пори року надзвичайно важливо.
Люблю всі пори року,
кожна чимось особлива.
Восени чекаєш зиму, сніг, свята.
Взимку – весни, сонця.
Літо - це відпустка,
гріх не любити.
А потім знову осінь,
як не дивно.
Кожна пора року є
важливою в природі!!!



















