Мудрі люди казали: для того, щоб зрозуміти, що таке добро, потрібно відчути на собі зло. Різні бувають люди... Одні готові віддати останнє першому зустрічному, іншому і снігу взимку шкода. Можна забути того, з ким разом сміялись, але ніколи не забувайте того, з ким плакали. Будьте вище від всяких пліток, заздрощів, образ. Умійте прощати. Даруйте людям добро, радість, не чекайте віддачі. Робіть добро тим, з ким ви зустрінетесь лише раз у житті.
Вміст матеріалу:
Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може
відрізнятися від вигляду завантаженого документа.