Сьогодні о 11:00
онлайн-конференція:
«
Освіта проти насильства: методи профілактики та алгоритми реагування
»
Взяти участь Всі події

Презентація на тему "Формування системи цінностей"

Основи здоров'я

Для кого: 9 Клас

01.09.2021

85

6

0

Опис документу:
Також є матеріали написані в ворді до кожної презентації. Якщо є така потреба, то звертайтесь, буду висилати на почту. Мета: формувати уявлення учнів про значення здоров’я для людини; навчати школярів спостерігати за показниками свого здоров’я і розвитку, вимірювати пульс; виховувати відповідальне ставлення до власного здоров’я.
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Слайд № 1

Перевірка домашнього завдання Які методи постановки й досягнення мети ви знаєте? Опишіть відповідні алгоритми. Дайте визначення поняттям «самовихов...
Слайд № 2

Перевірка домашнього завдання Які методи постановки й досягнення мети ви знаєте? Опишіть відповідні алгоритми. Дайте визначення поняттям «самовиховання», «самовизначення», «самопізнання», «самооцінка». У підлітковому віці послідовно виникають дві особливі форми самосвідомості. Назвіть їх. (Відчуття дорослості і «Я-концепція».) Назвіть складові «Я-концепції». («Я»-реальне, «Я»-ідеальне.)

Розв’язування ситуаційних задач А) Людмила вважає, що знати, яка в тебе самооцінка, для підлітка зовсім неважливо: оточення має його сприймати його...
Слайд № 3

Розв’язування ситуаційних задач А) Людмила вважає, що знати, яка в тебе самооцінка, для підлітка зовсім неважливо: оточення має його сприймати його таким, яким він є, адже підлітковий вік — складний період у житті людини. Б) Остап уважає себе дорослим, оскільки вже є учнем 8-го класу, на зріст майже такий, як тато, має найгрубіший серед хлопців класу голос. Чому ж батьки думають по-іншому і ставляться до нього, як до дитини?

ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ЦІННОСТЕЙ.
Слайд № 4

ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ЦІННОСТЕЙ.

Слухання частини притчі «Два вовки» Колись давно старий індіанець відкрив своєму внуку одну життєву істину: — У кожній людині точиться боротьба, ду...
Слайд № 5

Слухання частини притчі «Два вовки» Колись давно старий індіанець відкрив своєму внуку одну життєву істину: — У кожній людині точиться боротьба, дуже схожа на двобій двох вовків. Один вовк уособлює зло: заздрість, ревнощі, егоїзм, амбіції, брехню, підступність. Другий вовк уособлює добро: мир, любов, надію, істину, доброту і вірність. Онук, вражений словами діда, замислився, а потім запитав: — А який вовк, зрештою, перемагає? Старий посміхнувся і відповів:… — Про те, що почув у відповідь маленький індіанець, дізнаєтеся в заключній частині нашого уроку. А зараз можете озвучити ваші версії закінчення притчі.

Глосарій. Поняття «духовність», «життєві цінності», «моральність» Духовність — це внутрішній світ людини, її стрижень, творча спрямованість. Життєв...
Слайд № 6

Глосарій. Поняття «духовність», «життєві цінності», «моральність» Духовність — це внутрішній світ людини, її стрижень, творча спрямованість. Життєві цінності — це те, що люди вважають важливим для свого життя, що визначає мету й мотиви їхньої діяльності, про що вони мріють і чого прагнуть. У кожного своя ієрархія (розташування від найвищого до найнижчого) цінностей. Моральність — це внутрішня установка індивіда діяти відповідно до своєї совісті і свободи волі.

ВПРАВА «КУПИ НАЙЦІННІШЕ»
Слайд № 7

ВПРАВА «КУПИ НАЙЦІННІШЕ»

Піраміда потреб
Слайд № 8

Піраміда потреб

Вправа « Посядь своє місце» Посядь місце у класній кімнаті на свій розсуд. Поясніть, з якою метою ви це зробили, що воно для вас означає.
Слайд № 9

Вправа « Посядь своє місце» Посядь місце у класній кімнаті на свій розсуд. Поясніть, з якою метою ви це зробили, що воно для вас означає.

Слухання притчі «Два вовки». Закінчення — …А який вовк, зрештою, перемагає? Старий посміхнувся і відповів: — Завжди перемагає той вовк, якого ти го...
Слайд № 10

Слухання притчі «Два вовки». Закінчення — …А який вовк, зрештою, перемагає? Старий посміхнувся і відповів: — Завжди перемагає той вовк, якого ти годуєш. Висновки. Усі ми дуже різні. І в кожного є свої мотиви змінювати себе. Почати змінюватися ніколи не пізно!

Домашнє завдання: Обов’язкове: опрацювати матеріал підручника щодо вивченої теми (§ __, с Додаткові (на вибір, за бажанням): скласти ієрархічний пе...
Слайд № 11

Домашнє завдання: Обов’язкове: опрацювати матеріал підручника щодо вивченої теми (§ __, с Додаткові (на вибір, за бажанням): скласти ієрархічний перелік власних життєвих цінностей.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.