Сьогодні о 18:00
Кабінет психолога:
«
Здатність до саморегуляції – основа духовного розвитку. Нові інструменти й підходи
»
Взяти участь Всі події

Презентація на тему "Друга похідна. Опуклість та увігнутість функції. Точки перегину"

Алгебра

Для кого: 10 Клас

09.04.2021

572

71

0

Опис документу:
Презентація на тему "Друга похідна. Опуклість та увігнутість функції. Точки перегину". Дана робота містить теоретичний і практичний матеріал на знаходження друга похідної, опуклість та увігнутість функції та точок перегину функції.
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Друга похідна. точка перегину функції
Слайд № 1

Друга похідна. точка перегину функції

Поняття другої похідної
Слайд № 2

Поняття другої похідної

Приклади
Слайд № 3

Приклади

Поняття опуклості, угнутості і точок перегину графіка функцї
Слайд № 4

Поняття опуклості, угнутості і точок перегину графіка функцї

Слайд № 5

Слайд № 6

Достатні умови опуклості функції, що має другу похідну на заданому інтервалі Умова опуклості вниз Якщо на інтервалі (а,в) двічі диференційована фун...
Слайд № 7

Достатні умови опуклості функції, що має другу похідну на заданому інтервалі Умова опуклості вниз Якщо на інтервалі (а,в) двічі диференційована функція f(x) має додатну другу похідну (f’’(x)>0) то її графік на інтервалі (а,в) спрямована опуклістю вниз. Умова опуклості вгору Якщо на інтервалі (а,в) двічі диференційована функція f(x) має додатну другу похідну (f’’(x)<0) то її графік на інтервалі (а,в) спрямована опуклістю вгору.

Знаходження точок перегину функції Необхідна умова: У точках перегину функції f(x) її друга похідна дорівнює нулю або не існує Достатня умова: Неха...
Слайд № 8

Знаходження точок перегину функції Необхідна умова: У точках перегину функції f(x) її друга похідна дорівнює нулю або не існує Достатня умова: Нехай функція f(x) має на інтервалі (а,в) другу похідну. Тоді якщо f’’(x) змінює знак з «+» на «-» чи «-» на «+» при переході через х0 є (а,в) , то х0 - точка перегину функції.

Схема дослідження на опуклість і точки перегину Знайти область визначення і інтервали, на яких функція неперервна Знайти другу похідну Знайти внутр...
Слайд № 9

Схема дослідження на опуклість і точки перегину Знайти область визначення і інтервали, на яких функція неперервна Знайти другу похідну Знайти внутрішні точки області визначення, в яких  або не існує Позначити одержані точки на області визначення, знайти знак другої похідної і характер поведінки функції на кожному інтервалі, на які розбивається область визначення Записати потрібний результат дослідження (інтервали опуклості і угнутості і точки перегину)

Дослідження функції на опуклість, угнутість і точки перегину
Слайд № 10

Дослідження функції на опуклість, угнутість і точки перегину

Слайд № 11

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.