Презентація "Кольоровий тиждень. День зелений"

НУШ

Для кого: 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас

23.09.2021

366

36

0

Опис документу:

Продовжую оновлювати сторінку. Публікую роботу, яку готувала до кольорового тижня. Ми з дітьми на уроках української мови вивчали фразеологізми. Вдалою здалася ідея закодувати тлумачення у кьюар-коди, дати дітям потрапити в звичну для них телефонну середу й одночасно розширити знання й активний словник учнів. Діти розділилися на групи, вибрали для себе завдання і знайшли відповідники. Потім ми провели аукціон отриманих знань і зелений вітамінний стіл у подарунок.

Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Зелений тлумачний словник
Слайд № 1

Зелений тлумачний словник

Зелений стіл Зелений чай - ґатунок чаю, який досягається скручуванням чайного листя. Правильно заварений зелений чай містить унікальне поєднання ві...
Слайд № 2

Зелений стіл Зелений чай - ґатунок чаю, який досягається скручуванням чайного листя. Правильно заварений зелений чай містить унікальне поєднання вітамінів ,мікроелементів та поживних речовин , здавна відомий як лікарський напій. - вживання в їжу овочів, зелені, вітамінний стіл.

Зелений тариф - спеціальна ціна, за якою купується вироблена з відновлюваних джерел енергія– гідроелектростанціями, сонячними, вітровими або біоста...
Слайд № 3

Зелений тариф - спеціальна ціна, за якою купується вироблена з відновлюваних джерел енергія– гідроелектростанціями, сонячними, вітровими або біостанціями. Зелений борщ Борщ зеле́ний, щавле́вий або весня́ний — традиційна українська страва; різновид борщу, до складу якого найчастіше входять щавель і яйця. Відомі також різновиди зеленого борщу зі шпинатом замість щавлю та зелений борщ із буряком.

Зелений туризм Зелений друг Екотуризм або екологічний туризм — тип туризму, що полягає у подорожах до природних недоторканих людиною та, часто, при...
Слайд № 4

Зелений туризм Зелений друг Екотуризм або екологічний туризм — тип туризму, що полягає у подорожах до природних недоторканих людиною та, часто, природоохоронних територій. Екотуристи намагаються не здійснювати значного впливу на територію. Цей фразеологізм вживають як назву лісу, зелених насаджень, рослин. 

Зелений театр Зелений ще Це літній театр серед зелені Йдеться про ще недозрілий, нестиглий Ще так говорять про молоду недосвідчену людину.
Слайд № 5

Зелений театр Зелений ще Це літній театр серед зелені Йдеться про ще недозрілий, нестиглий Ще так говорять про молоду недосвідчену людину.

Зелені добрива - це  свіжа рослинна маса, яку заорюють у грунт як добрива для підвищення родючості. Зелена нудьга - назва депресивного стану людини...
Слайд № 6

Зелені добрива - це  свіжа рослинна маса, яку заорюють у грунт як добрива для підвищення родючості. Зелена нудьга - назва депресивного стану людини, поганий настрій, небажання нічого робити.

Заплатити зеленими Весь позеленів В розмові так називають іноземну валюту за її кольором. Нездужає, погано почувається, дуже зле.
Слайд № 7

Заплатити зеленими Весь позеленів В розмові так називають іноземну валюту за її кольором. Нездужає, погано почувається, дуже зле.

Зелена неділя - день, яким починаються зелені свята Зелені свята - свято Трійці Чарзілля Серед всього барвистого розмаїття української флори , є ро...
Слайд № 8

Зелена неділя - день, яким починаються зелені свята Зелені свята - свято Трійці Чарзілля Серед всього барвистого розмаїття української флори , є рослини з особливими властивостями, цвітіння і використання яких оточено таємничими чутками та казковими оповідками, чудернацькими історіями і вигадливими бувальщинами. В народі ці трави і квіти називають чарзіллям або просто зіллям.

Зелене світло Давати зелену вулицю - пропускати без затримок, поза всякою чергою. Давати / дати зелену вулицю — безперешкодно пропускати що-небудь;...
Слайд № 9

Зелене світло Давати зелену вулицю - пропускати без затримок, поза всякою чергою. Давати / дати зелену вулицю — безперешкодно пропускати що-небудь; дозволити створювати умови для швидкого просування по роботі, службі кого-небудь; створювати умови для безперешкодного розвитку, поширення, використання чого-небудь.

Зелене будівництво Заховатись за зеленкою - раціональний підхід до витрачання ресурсів. В основі зеленого будівництва лежить зведення до мінімуму в...
Слайд № 10

Зелене будівництво Заховатись за зеленкою - раціональний підхід до витрачання ресурсів. В основі зеленого будівництва лежить зведення до мінімуму впливу на навколишнє середовище. Зелене будівництво своєю головною метою визначає зниження рівня споживання енергетичних і матеріальних Так армійці називають ліс або зелені насадження, що використовують, як укриття.

Слайд № 11

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.