Презентація "Голокост. Цього не можна забути"
27 січня в Україні відзначають Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту.
Я підготувала презентацію про " Голокост. Цього не можна забути".
Інформацію шукала в мережі інтернет та фотографії. Презентацію буду показувати для учнів гімназії 5-9 класів,адже учні повинні пам'ятати про час коли були такі народи,яких хотіли знищити.Як євреїв морили голодом,спалювали,відстрілювали....
Це жах...




































